KALİTE POLİTİKAMIZ

SARMET-SAN Geri dönüşüm bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da gerek ülkemiz için yapmış olduğu doğal kaynak tüketimini azaltmak gerek diğer alanlarındaki projeleriyle üretmiş olduğu değerler ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunarak, toplumumuzun güvenine layık olmayı sürdürecektir.
SARMET-SAN Geri dönüşüm için kalite, müşterilerinin ve tedarikçilerinin memnuniyetidir.
SARMET-SAN Geri dönüşüm toplam kalite yönetimini ilke olarak benimser ve tüm süreçleri buna uygun olarak yürütür.
SARMET-SAN Geri dönüşüm / geri kazanım tesisinin kurulma aşamasından başlayarak geri kazandığı/ dönüştürdüğü atıkların son noktasına kadar olan süreçte çevrenin korunmasına büyük önem vermektedir.
Faaliyetin her aşamasında insan hayatının, çevrenin ve doğal kaynakların korunmasını öncelikli olarak ele alır ve bunu sürekli olarak ön planda tutar. SARMET-SAN Geri dönüşüm, bu sorumluluklarının yanı sıra bir adım daha atarak, çevre yönetim sistemini oluşturmuştur. Çevre yönetim sistemi, faaliyetlerin çevreye olan etkilerini veya risklerinin azaltılması anlamına gelmektedir.

SARMET-SAN Geri dönüşüm, ayrıca kalite prensiplerini ve sistemini gözden geçirerek , müşteri ve tedarikçi isteklerinin daha iyi algılanıp gerçekleştirilmesi için durmadan çalışmaktadır. 

sky-triangel yellow-triangel